نحوه خرید از ebay در ایران

نحوه ثبت سفارش از ebay در زاکولا

بسیاری از افراد سایت eBay را به دلیل های مختلف از جمله قیمت خوب کالا در مقایسه با سایتهای مشابه، کالای مزایده ، ارسال بین المللی و ... ، برای خرید انتخاب می کنند.

برای شروع می توانید وارد سایت ebay.com شوید. در صفحه اول دسته بندی های مختلف کالا وجود دارد که بر اساس نیاز خود می توانید آن را انتخاب کنید. همچنین اگر نام کالا را به انگلیسی در قسمت سرچ سایت ebay بنوسید، مشخصات تعدادی از کالاها نمایش داده می شود.

 نحوه خرید از ebay

به طور مثال ما از دسته بندی مد یا همان fashion کفش مردانه با برند پوما انتخاب کردیم. توجه داشته باشید جزئیات دیگری در قسمت چپ صفحه با توجه به نوع کفش و مناسبتی و برند و حتی سایز، برای سرچ بهتر در دسترس قرار گرفته است.


نحوه خرید از ebay

در این مرحله تعداد زیادی از کالای مورد نظر شما در سایت ای بی نمایش داده می شود که یک مورد مناسب را انتخاب و بر روی آن کلیک می کنید. حالا باید لینک کالا را کپی کنید (بر روی لینک کالا در قسمت سرچ  کلیک راست کنید و گزینه کپی را انتخاب کنید) و در قسمت دریافت پیش فاکتور در سایت زاکولا در قسمت لینک ها، با کلیک راست و انتخاب paste   لینک مورد نظر را جایگزین می کنید.

نحوه خرید از ebay 

سپس نوع کالا را انتخاب کنید، توضیحاتی اگر لازم بود مثل سایز، رنگ، تعداد را وارد کنید. بعد گزینه ثبت را کلیک کنید. اگر کمی صبرکنید اسکرین شات مشخصات کالا در کادر نمایشی صفحه مشخص می شود. حالا بر گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

نحوه خرید از ebay در ایران
 

در این مرحله اگر از قبل در سایت ما عضو شدید با وارد کردن اطلاعات وارد پنل شوید. در غیر این صورت با اختصاص وقت کمتر از 2 ثانیه می توانید ثبت نام کنید و آخرین مرحله تولید فاکتور را انتخاب کنید.

نحوه خرید از ebay در ایران

بعد از اتمام مراحل لینک های شما برای کارشناسان ما ارسال می شود و پس از بررسی، پیش فاکتور برای شما صادر می شود. وارد پنل کاربری خودتان می شوید در صورت تائید قیمت و مقرون به صرفه بودن پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام می دهید و بعد از پرداخت شما کالا خریداری شده و کالا بعد از مدت زمان مشخصی که داخل پنل کاربری هم مشخص شده هست در محل مورد نظر شما در ایران تحویل داده می شود. شایان ذکر است در تمامی مراحل خرید و حمل به شما اطلاع رسانی می شود.

برای خواندن مقالات بیشتر در مورد خرید از سایت ebay می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

خرید از eBay در ایران

خرید کفش از ebay

راهنمای خرید دوربین و لنز از eBay

انواع مزایده در eBay

برچسب ها : خرید از ebay,نحوه خرید از ebay,نحوه خرید از ebay در ایران,نحوه ثبت سفارش از سایت ebay در زاکولا